رفتن به نوشته‌ها

یک $ AP Ferg درمورد طرفداران Nicki Minaj در حال پرطرفدار “#ASAPFergIsOverParty”

صحبت می کند

Nicki Minaj یکی از پرطرفدارترین fanbases ها را در همه موسیقی دارد. طرفداران او برای اطمینان از موفقیت او در جدول ، با خرید نسخه های متعدد از هر چیزی که در آن قرار دارد و همچنین دفاع از او در هر گوشه ، هیچ کاری متوقف نخواهند شد.

پس از پیش نمایش آهنگ $ $ Ferg با ملکه ، “Move Ya Hips” ، توسط DJ Clue پیش نمایش شد ، باربس در شبکه های اجتماعی دیوانه شد و خواستار انتشار بانگر آماده twerk شد. هنگام انتشار ، آنها سهم خود را در تلاش برای بدست آوردن اولین شماره 1 در Billboard Hot 100 انجام دادند ، اما وقتی به آن نقطه نرسید ، پایگاه خبری نیکی ، فرگ را به عدم ارائه ارقام فروش از وب سایت خود متهم کرد. “#ASAPFergIsOverParty” روند رایج خود را آغاز کرد زیرا باربس عصبانی صندوق ورودی خود را با نامه های نفرت انگیز سرازیر کرد.

در مصاحبه جدید با کمپلکس ، فرگ در مورد تجربه هدف قرار گرفتن توسط طرفداران نیکی صحبت می کند و به درام می پردازد. >


استیون فردمن / گتی ایماژ

وی با دقت در پاسخ خود گفت: “مرد ، من همه اشتیاق را دوست دارم ، زیرا این فقط به من نشان می دهد طرفداران او تا کجا مایل هستند که به دنبال او بروند.” “من می خواهم هوادارانم همین کار را انجام دهند. اما کار به جایی رسید که مثل این بود ، بسیار خوب ، ما باید با خود واقعی باشیم. چرا من نمی خواهم که این آهنگ شماره یک شود؟ و چیزی به عنوان بخشیدن به فروش شما به بیلبورد وجود ندارد. آنها خودشان این مبلغ را جمع آوری می کنند. “

فرگ در ادامه گفت که او باربز را مقصر نمی داند که به همین دلیل واکنش نشان داده و به علاقه آنها اعتراف می کند.

“من نمی دانم چه کسی این اطلاعات را به آنها داده است. من طرفدار بسیار خوبی هستم و از کار با شخصی مانند Nicki خوشحالم ، بنابراین این فرصتی است که حتی نمی خواهم خودم را بهم بریزم.” رپ هارلم را روشن کرد. “می دانید ، این بهترین روش برای توصیف آنهاست: فوق العاده پرشور. و من از این بابت تقصیری نمی کنم. آنها فقط بسیار پرشور هستند و من آن را دوست دارم.”

[محتوای جاسازی شده] < / p>

در همان مصاحبه ، فرگ حاضر به صحبت در مورد درام مداوم خود با A $ AP Mob نبود. در عوض ، او قول داده است آهنگ جدیدی را منتشر کند که وضعیت او را در گروه لمس کند.

[از طریق]

مطالب جالب  Air Jordan 1 Highlight OG "Crater" تاریخ انتشار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *