رفتن به نوشته‌ها

A $ AP Ferg آدرس A $ AP اوباش درام در “بزرگ A $ AP” با مونیکا

عنصر

با توجه به A $ AP Ferg ، چندین عضو A $ AP Mob وجود دارند که به موفقیت او حسادت می ورزند ، که منجر به او را چند هفته پیش از گروه “بیرون انداختند”.

هنگام از بین رفتن داستان بسیار عظیم بود. AP $ Ill Illz ، یکی از اعضای بنیانگذار A $ AP Mob ، ادعا کرد که A $ AP Ferg دیگر عضوی از جمع آنها نیست ، به او و موسیقی او توهین کرد و گفت: “فرگ بیش از این نمی خواهد متاسفم بچه ها که *** سوخته است ، آهنگهای خنگ زباله آقای سرود نمی توانند درست شوند. “

بعداً قبل از آنکه A $ Nast همه آنها را انکار کند ، توسط A $ AP Bari به امضا رسید. طی یک حضور اخیر در رادیو ، فرگ گفت که سرانجام درام را بر روی یک آهنگ جدید ، که به Floor Seats II اضافه خواهد شد ، خطاب خواهد کرد. امروز ، او با “Big A $ AP” همراه شد ، و داستان خود را در کنار مونیکا ارائه داد.

این آهنگ ماهیتی پرافتخار دارد ، با یک AP AP Ferg در مورد معامله خود با Tiffany’s ، موسیقی او لاف می زند زدن یک میلیارد جریان و بیشتر. او همچنین ادامه داد که هر کسی که به او حسادت کند را در یک AP دلار به هم متصل می کند. او در آیه اول می گوید: “بعضی از n *** من که حسادت کردند ، مرد خود را برخاسته می بینند.” وی ادامه می دهد: “چگونه می روید و رهبر A $ AP را بیرون می کنید؟ / من پایم را روی این ن *** نگه می دارم تا گردن آنها تمام شود”. او در مرحله دوم ادامه می دهد.

مطالب جالب  كانیه وست پس از بستری شدن در بیمارستان COVID-19

در حالی که او این کار را نمی کند “دقیقاً توضیح دهید که چه اتفاقی افتاده است ، او این واقعیت را حفظ می کند که هنوز AP دلار است و احتمالاً تا پایان زمان ، برخی از همسایگان او به او احترام نمی گذارند.

متن ترانه های قابل نقل :

اولین چهره خواننده رپ برای تیفانی ، گفت ، “جواهرات را لعنت کن” – آهنگ ها بیش از یک میلیارد جریان دارند ، بازدید من “abuzin ‘
On در سطحی که اکنون همه چیز یک دام است
تبلیغات شما را به سمت پایین سوق می دهد
چگونه می خواهید رهبر A $ AP را بیرون کنید؟
من پایم را روی این n *** می گذارم تا گردنشان تمام شود – هاها ، نفس بکشید *** به عنوان

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *