رفتن به نوشته‌ها

یک بوگی بذله گویی دا هودی به فروش می رسد از پلاک های پلاتین

یک بوگی ویت دا هودی یک بار خود را به عنوان پادشاه شهر خود اعلام کرد ، این گمانه زنی ها را مطرح کرد که او ادعای خود را برای سلطنت محبوب و مورد بحث نیویورک مطرح می کند. با این حال یک بوگی تأیید کرد که او برای آماده سازی تاج آماده نیست – حداقل ، نه هنوز. و گرچه او همیشه اولین نامی نیست که به ذهن خطور می کند ، اما تعداد کمی می توانند انکار کنند که تعداد او به اندازه هر خواننده رپ سطح بزرگ Big Apple چشمگیر است. در حال حاضر با افتخار بیست و هشت پلاک طلا و پلاتین به نام خود ، انکار اعتراض اصلی او به سادگی غیرممکن است.

A Boogie Wit Da Hoodie

جرود هریس / گتی ایماژ

آنچه چشمگیرتر است این واقعیت است که شماره های یک بوگی فقط به رشد خود ادامه می دهند. طی چند روز گذشته ، RIAA ورود هشت پلاک جدید از جنس پلاتین را رسماً تأیید کرده و تعداد کلی وی را به سی و شش مورد قابل توجه رسانده است. بر اساس آخرین شمارش ، “شیاطین و فرشتگان” ، “هنرمند” ، “Swervin” ، “حالت Beast” ، “غرق شدن” ، “هنوز درباره شما فکر می کنم” ، “Lool Back At It” و PNB Rock & Kodak Black “اسب ها” همه به وضعیت پلاتینیوم برخورد کرده اند.

از این تعداد ، تعداد کمی از آنها به روزرسانی شده اند. “اسب” و “هنوز درباره شما فکر می کنم” اکنون دو پلاتین هستند. “به آن نگاه کن” و “Swervin” چهار پلاتینیوم هستند. “غرق شدن” با Kodak Black پنج پلاتینیوم است. برای هرکسی که تردید کند آیا A Boogie Wit Da Hoodie یکی از نام تجاری هیپ هاپ است که از نظر تجاری مناسب است یا خیر ، به آمار دیوانه کننده نگاه نکنید. به یک بوگی به خاطر آخرین دسته پلاک هایش تبریک می گویم و صدا به صدا در می آید – آیا فکر می کنید او شایسته توجه بیشتری برای عنوان “King Of New York” است؟

مطالب جالب  Cardi B توضیح می دهد دقیقا چگونه او به طور تصادفی به بیرون درز خودش بی انتها عکس
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *