رفتن به نوشته‌ها

6ix9ine بستری پس از کافئین و هیدروکسی کات مصرف بیش از حد

عنصر

6ix9ine اخیراً فوریت پزشکی داشت زیرا در پی مصرف بیش از حد مخلوط کافئین و هیدروکسی کات در بیمارستان بستری شد. برای کسانی که نمی دانند ، Hydroxycut مکملی است که مردم به عنوان راهی برای کاهش سریع وزن مصرف می کنند. با این حال ، اگر یک دوز بیش از حد مصرف شود ، می تواند برخی از عوارض پزشکی را ایجاد کند ، دقیقاً همان اتفاقی که افتاد.

شایعات مصرف بیش از حد 6ix9ine امروز در شبکه های اجتماعی پیچیده است ، با این حال ، تعداد کمی از افراد از میزان از مصیبت با استفاده از اینستاگرام ، دی جی آكادمیكس در مورد گزارش The Shade Room در مورد مصرف بیش از حد 6ix9ine اظهار نظر كرد و خاطر نشان كرد كه خواننده رپ خوب است. آكادميكس پاسخ داد: “اين درست است. لول او سرانجام فهميد كه به يك مربي نياز دارد و نه محصولات CVS. امروز با او صحبت كرديم. او در مسير روحيه بود و به زودي برمي گشت.” >

این خبر برای بسیاری تعجب آور بود ، مخصوصاً وقتی شرایط همه آن را در نظر بگیرید. از زمان انتشار آخرین پروژه TattleTales ، 6ix9ine در پی فروش ضعیف آلبوم ، تقریباً از جهان پنهان مانده است. اخبار مربوط به مصرف بیش از حد وی شاید اولین خبری باشد که طی هفته ها از وی شنیده ایم.

با حرکت به جلو ، مشخص است که هنرمند دیگر از Hydroxycut به عنوان ابزاری برای لاغرتر شدن استفاده نخواهد کرد.

مطالب جالب  آشر تایید بارداری GF جن گویسچیا است، می گوید فرزندان "هیجان زده"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *