رفتن به نوشته‌ها

50 سنت “قدرت کتاب دوم: شبح” می شود تجدید فصل 2

عنصر

Power Book II: Ghost از زمان آغاز به کار این ماه موفقیت چشمگیری داشته است و Starz هیچ وقت را برای استفاده مجدد از دست نمی دهد. Spin-off تولید شده 50 Cent-اجرایی برای فصل دوم تمدید شده است ، هرچند که برای کسی نباید تعجب آور باشد. این اولین رکوردشکنی بود که در اولین نمایش خود تقریباً 7.5 میلیون بازدید از همه سیستم عامل ها داشت – بالاترین بالاترین میزان شبکه تاکنون.

فیف با چندین نمایش دیگر امپراتوری تلویزیونی خود را گسترش می دهد اما پاور تاکنون موفق ترین او بوده است. با پایان یافتن سری اصلی ، فیف فاش کرد که او قصد دارد چندین اسپین آف از این نمایش را با کتاب دوم که اولین آن را نشان می دهد ، ایجاد کند.

“هنگامی که من به فکر خلق جهان قدرت افتادم ، می دانستم که موفقیت های زیادی در این زمینه وجود دارد ، خوشحالم که طرفداران با این نظر موافق هستند. من بی صبرانه منتظر انتشار Power Book III: Raising Kanan و Power Book IV: Force به زودی هستم. “او در بیانیه ای به Deadline درباره تجدید نمایش این سریال گفت.

این نمایش با بازی مود من و مری جی. Blige قرار است در دو قسمت آغاز شود. قسمت اول این فصل در 4 اکتبر فینال اواسط فصل خود را پخش می کند. پنج قسمت باقی مانده از این فصل قرار است اواخر امسال پخش شود. چشمان خود را پوسته نگه دارید.

مطالب جالب  Papoose به آماده آینده آلبوم با فرانسه مونتانا و کانوی مشارکت
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *