رفتن به نوشته‌ها

50 سنت به یاد می آورد که بعد از شلیک توسط جراح مورد شکایت قرار گرفت: “F * ck Outta Here”

پس از 9 بار شلیک در سال 2000 ، 50 سنت برای برداشتن قطعات گلوله نیاز به جراحی داشت. چند سال بعد ، پس از یافتن شهرت ، یکی از دوستان قدیمی او را ملاقات کرد که در خانه را خواست و درخواست پول کرد.

با یادآوری تیراندازی بدنام خود در بیست سال پیش ، 50 سنت داستانی در مورد چگونگی سه سال پس از واقعیت ، جراح با او تماس گرفت و 32000 دلار درخواست ادعا كرد كه از اسكناس صرف نظر كرده است. Fif سمت خود را در ماجرا روشن کرد.

افسانه رپ که امروز صبح زود برای آموزش یک پروژه مخفی بود ، گفت: “ببینید چگونه آنها باعث می شوند من آدم بدی باشم ، مهم نیست.” “پسر ، این چیز خوبی است که من یاد گرفتم به آنچه مردم درباره من فکر می کنند اهمیتی ندهم. من تا 03 نرسیدم ، دکتر برگشت و دنبال 32G رفت. من گفتم مرد ، قبل از اینکه مورد اصابت قرار بگیری ، اینجا را بخوان. LOL. “

واضح است که Fif علاقه ای به پرداخت هزینه ندارد. در آن زمان ، او پیش از این بهبود یافته بود و در سراسر کشور وزوز می کرد. در ذهن او هیچ دلیلی وجود نداشت که دلارهای خود را به سختی بدست آورد.


اسکات گریس / گتی ایماژ

به تازگی 50 Cent برکات خود را به خاطر داشته است. او در طول همه گیر بودن مشغول کار با الاغ خود بوده و چندین برنامه تلویزیونی از جمله نمایش قدرتمند Power Book II: Ghost و چندین اسپین آف دیگر از این سریال معروف تهیه کرده است.

مطالب جالب  دام ShooterGang کانی آغوش جان سخت با "هنوز کانی 2"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *