رفتن به نوشته‌ها

50 سنت مخالفت می کند همسر همسر دکتر دره بر سر ادعای مالکیت مشترک

اگر به دنبال انتشار اسناد حقوقی به رسانه ها در مورد طلاق دکتر دره با نیکول یانگ ، همسر بیش از بیست و چهار ساله همسرش پیگیری می کردید ، شما می دانید که چقدر چیزهای زشت و ناپسندی به وجود آمده است.

این همه آشفتگی مطلق بوده است که عشق و محبت مشترک آنها از پنجره به بیرون پرتاب شده است زیرا به نظر می رسد پول و حرص و آز آن را تسخیر کرده است. با توجه به امپراطوری میلیارد دلاری دکتر دره ، دیدن چرخش هایی که طلاق آنها گرفته است خیلی تعجب آور نیست.


Frazer Harrison / گتی ایماژ

این آخر هفته ، گزارش شد که نیکول یانگ با او جنگیده است وکلای وی به عنوان مالک مشترک نام “دکتر دره” و همچنین آلبوم کلاسیک تهیه کننده افسانه ای The Chronic شناخته می شوند. این ادعا بخشی از دادخواست وی علیه غول Beats بود.

در طول چند ماه گذشته ، دوست صمیمی دره 50 Cent از او در اینترنت پشتیبانی می کند ، به همسر بیگانه خود افترا می زند و او را “دیوانه” برای برخی از صحبت های او در جدایی می نامد. امروز تفاوتی نداشت.

بازنشر یک عنوان در مورد ادعای نیکول مبنی بر اینکه وی مالک علامت تجاری “دکتر دره” و آلبوم یادبود وی است ، 50 سنت نوشت: “استیصال یک مادر کلاهبردار مادر است.” وی سپس کتاب خود را وصل کرد ، کتابی که به طور هوشمندانه کار می کند و نه از طریق منافذ قانونی مانند این. وی نوشت: “سخت تر Hustle در جایی که همه کتابها فروخته می شود هوشمندانه تر است.” /www.hotnewhiphop.com/image/620x412c/cover/1600695829_ff0ef37ee2e7429a566cb8ac53ed7a55.jpg/b74a608dd0e4da7c7c7480948e9a88035ac0/1600695829_2 به زودی خواستار 2200 “بیش از 2200” به نظر می رسد “بیش از 2200” به نظر می رسد “بیش از 2200” به نظر می رسد “” نام و آلبوم کلاسیک “The Chronic”
https://www.hotnewhiphop.com/50-cent-disses-dr-dres-estranged-wife-over-co-own- صاحبخانه-ادعا-اخبار.118179.html

مطالب جالب  کانزاس سیتی روسز هواداران بو را هنگامی که بازیکنان در حین سرود ملی با Texans ارتباط برقرار می کنند ، هواداران خود را نشان می دهند تیم های ورزشی همچنان حمایت خود را از علل مبارزه با وحشیگری و نابرابری پلیس نشان می دهند ، اما بسیاری از طرفداران با این روش موافق نیستند. کالین کاپرنیک پس از شروع مبارزات زانو زده خود از لیگ ملی فوتبال مورد حمله سیاه قرار گرفت و در حالی که اکثر لیگ تصمیم گرفتند در طول سرود ملی در کنار او تعظیم نکنند ، تقریباً همه بازیکنان اکنون نشانه های همبستگی خود را نشان می دهند. پیش از بازی امروز (10 سپتامبر) Kansas City Cheifs vs Houston Texans ، بازیکنان هر دو تیم اسلحه ها را برای لحظه ای سکوت برای عدالت اجتماعی بهم متصل کردند. به جای سکون ، قبل از اینکه طرفداران با اجرای خروشان "Tomahawk chop" ، شعاری را که توسط آمریکایی های بومی نژادپرستانه و توهین آمیز خوانده می شود ، از سکوها با صدای بلند هوازدگی روبرو شوند. جیمی اسکوایر / کارمندان / گتی ایماژ لحظه تحریف شده توسط دوربین ها ضبط شد و به سرعت در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. از سران خواسته شده است تا نام تیم خود را تغییر دهند ، دقیقاً مانند Redshins واشنگتن که اخیراً اعلام کرده اند مانیکر خود را کنار گذاشته اند. با این حال ، طرفداران استدلال می کنند که نام "رئیس" مشکلی ندارد و مردم به دلیل جو سیاسی-سیاسی امروز بیش از حد حساس می شوند. چند پاسخ و همچنین یک کلیپ ویدیویی از لحظه اتصال بازو امروز را در زیر ببینید.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *