رفتن به نوشته‌ها

3 پلاک امن Platinum OutKast Classics

نمی توان انکار کرد که OutKast یکی از افسانه ترین اقدامات تاریخ هیپ هاپ است – جای تعجب نیست ، با توجه به اینکه دیسکوگرافی آنها شامل ATLiens ، Aquemini ، Stankonia و Speakerboxxx / عشق زیر است. و با این وجود ، علیرغم همه آنچه که آنها طی تقریباً بیست و پنج سال فعالیت به بازی آورده اند ، آنها پلاک های طلا و پلاتین کمتر از آنچه انتظار می رفت را در خود دارند. در یک چرخش تکان دهنده ، چند مورد از بی انتها ترین بازدیدهایشان اخیراً به وضعیت پلاتین رسیده اند ، با چند کلاسیک تعداد کل آنها به هجده رسیده است.

OutKast

فردریک ام براون / گتی ایماژ

طبق وب سایت RIAA ، “BOB” ، “So Fresh So Clean” و “خانم جکسون” از OutKast رسما یک میلیون واحد معادل آلبوم فروخت ، و “خانم جکسون” نوارها را بالا برد و پلاتین سه برابر شد. با در نظر گرفتن اینکه چگونه هر سه مورد از آهنگهای شناخته شده OutKast شناخته شده اند ، این پیشرفت اخیر ممکن است تعجب آور باشد. با این حال ، لازم به ذکر است که هر سه تک در گروه “DIGITAL” طبقه بندی شده اند ، در مقایسه با “STANDARD” ، که ممکن است توضیح دهد که این فرآیند چه مدت طول کشیده است.

در هر صورت ، اوضاع کمی دیرتر از هرگز نوع است – تعجب نکنید که بسیاری از بازدیدهای قدیمی تر شروع به گرفتن گواهینامه پلاتین می کنند. در این بین حتماً به trifecta بازدیدهای OutKast علاقه خاصی نشان دهید. آیا احساس می کنید که Stankonia شایسته است که به عنوان بهترین کار دونفره معرفی شود؟

[محتوای جاسازی شده]

مطالب جالب  لوپه فیاسکو پس از آنکه اوباما را "تروریست" خواند ، معامله فراری را از دست داد: "That Sh * t's Garbage"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *