رفتن به نوشته‌ها

21 Savage به ظاهر هدیه Drake یک زنجیره “4L” با الماس طغیان

چند روز پیش ، ما داستانی درباره خرید Drake یک زنجیره کاملاً جدید برای 21 Savage ، که با او در “Mr. Right Now” از Savage Mode همکاری کرد ، منتشر کردیم. 2. رپرها رابطه کاری طولانی دارند و بنابراین منطقی است که آنها راهی برای جشن گرفتن آخرین همکاری خود پیدا می کنند.

به نظر می رسد که این هدیه یک طرفه نبود زیرا امروز صبح ، دریک با یک ویدیوی جدید در داستانهای اینستاگرامی خود حاضر شد و نشان داد که در حال حاضر بازگشت 21 Savage به او نشان داده شده است.

به نظر می رسد که تعویض زنجیره ای در این هفته انجام شده است زیرا Drake در حال حاضر اینجا است و زنجیره “4L” کاملاً جدید خود را که معمولاً توسط 21 Savage و اعضای تیمش پوشیده می شود ، انعطاف می دهد. او این قطعه را روی یک ژاکت Yohji Yamamoto x Supreme جفت کرد و به الماس اجازه داد تا آزادانه روی پس زمینه سیاه برقصند.


عکس صفحه از طریق Drake’s IG Story

< p> “Mr.. Right Now” این هفته در بالای نمودار Apple Music نشسته بود و این احتمال وجود دارد که برای اولین بار در Billboard Hot 100 قرار بگیرد. فکر می کنید با به روزرسانی نمودارها در چند مورد ، کجا ظاهر می شود روزها؟

حالا که هر دوی آنها یک جواهر جدید به یکدیگر هدیه داده اند ، باید بپرسیم. زنجیره کی گرمتره؟ آیا ترجیح می دهید در یک زنجیره “4L” یا “OVO” قدم بزنید؟ 1602250221_8231ad968a7077a99745be9c9e55ba83.jpg “/>
21 Savage لطف را پس می دهد ، ظاهراً یک زنجیره یخ زده” 4L “را به دریک هدیه می دهد.
https://www.hotnewhiphop.com/21-savage-seeningly-gift-drake -a-diamond-flooded-4l-chain-news.119316.html

مطالب جالب  2 Chainz به & Lil Wayne به جشن گروههای موسیقی HBCU راهپیمایی در "پول ساز" کلیپ
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *