رفتن به نوشته‌ها

21 وحشی به طور غیر مستقیم از تماس از Lil پمپ و سازمان حفاظت محیط زیست از پسر برای “گاز گرفتن”

عنصر

در نسخه لوکس آلبوم جدید Lil Uzi Vert Eternal Atake ، که اوایل سال جاری منتشر شد ، رپر فیلادلفیا رکوردی با عنوان “Yessirskiii” را شامل می شود که شامل با 21 Savage همکاری داشت. از زمان انتشار آهنگ ، اصطلاح عامیانه اصلی ترین اصطلاحات وی بوده و با توجه به نفوذی که در او وجود دارد ، با سایر رپرهای سراسر کشور گیر کرده است.

این هفته ، لیل پمپ آهنگی به همین نام را اذیت کرد. Doe Boy همچنین بنر جدیدی به نام “یسیرسکی” منتشر کرد. در حالی که 21 Savage به ویژه کسی را هدف قرار نمی دهد ، اما خواننده رپ به طور واضح علاقه ای به سرقت سس خود ندارد و با ارسال یک توییت جدید در مورد مزخرفاتی که شاهد آن بوده است.

[محتوای جاسازی شده]

“من به 50٪ از هر آهنگی که با قلاب yessirskiii بیرون بیاید نیاز دارم.” “شما با گاز گرفتن داغ و خشمگین می شوید ، باید در اثر بیماری هاری شلیک کنم.”

Savage با شوخ طبعی به اوضاع پرداخت و به نظر می رسد معتقد است مردم دارند او و لیل اوزی را گاز می گیرند ، اما آیا شما فکر می کنید مردم به دلیل درخواست او ساخت آهنگ های “Yessirskiii” را متوقف می کنند؟ یا باید Savage به عنوان یک اقدام احتیاطی دچار هاری شود؟

با انتشار آلبوم جدید خود با Metro Boomin ، با عنوان Savage Mode 2 ، 21 Savage به نظر می رسد در موقعیت شماره 1 قفل شده است ، به احتمال زیاد نقطه را از هفته آینده مسلسل کلی. آیا شما به آن گوش است؟

مطالب جالب  ترامپ می گوید COVID-19 "تقریباً هیچ کس را تحت تأثیر قرار نمی دهد"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *