رفتن به نوشته‌ها

2 Chainz Ridicules Mike Pence’s Viral Fly Debacle

اگرچه ممکن است آنها یک بار از او و ثروت قابل درک او در خطوط مختلف استفاده کرده باشند ، اما از آن زمان رپ به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روی آورده و با انتقام از این موضوع. با نزدیک شدن به روز انتخابات ، احتمال تغییر رژیم مانند یک احتمال واقعی احساس می شود. به همین ترتیب ، بسیاری از رپرها از سیستم عامل خود برای برون رفت از روحیه دونالد ترامپ استفاده کرده اند ، و طرفداران خود را تشویق می کنند تا پا به عرصه انتخابات بگذارند و رای دهند. برای 2 Chainz ، که در بحث دیشب بین معاون رئیس جمهور مایک پنس و معاون بالقوه جو بایدن ، کمالا هریس قرار گرفت ، کافی بود که به راحتی حریف را بدون رحمت مسخره کنید.

 2 Chainz

پاراس گریفین / گتی ایماژ

تاکنون ، احتمالاً فیلمی به رادار شما رسیده است که در آن مایک پنس نمی تواند متوجه شود که مگسی روی سر او نشسته است. به طور طبیعی ، منتقدان حزب جمهوریخواه فرصت را مغتنم شمردند و پنس را کوچک جلوه دهند و ارتباط آسان میان مگس ها و وعده غذایی مورد نظرشان را برقرار کنند. “مرد یال می تواند این گه ها را داشته باشد” ، زیرنویس 2 Chainz ، همراه با عکس العمل های بحث او.

“صبر کنید ، صبر کنید ، صبر کنید ، این n *** a مگس روی سر خود دارد؟” از تیتی بوئی باور نکردنی و سرگرم کننده می پرسد. “او یک کل گه است!” واضح است که 2 Chainz هیچ علاقه ای به مایک پنس ندارد ، که انتقادات بسیاری را برانگیخته و حتی از سایه همیشگی دونالد ترامپ برداشته شده است. او به سختی اولین رپر است که آشکارا پشت سر هم جمهوری خواه فعلی را لمس می کند – Cardi B حتی تا تهدید مشت های زنی پیش رفت – و بدون شک آخرین نفر نخواهد بود. اتمام واکنش خود را به بحث معاونت ریاست جمهوری است.

مطالب جالب  Ludacris زن کامل را در آهنگ "Found You" پیدا می کند. احتمال رپر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *